Мене звуть Вікторія Борисова, я заводчик та власниця розплідника чорних цвергшнауцерів Eldzh Hope. В 2021 році розпліднику офіційно виповнилось 20 років! Погодьтесь, це чудовий привід розповісти про нашу діяльність.
ПРО НАС
ЯК ВСЕ
ПОЧИНАЛОСЬ
В 1998 році в нашій родині з’явилась перший шнауцер – це була міттельшнауцер Атріс Спайс, з якою, будучи підлітком, я пройшла повну школу юного кінолога. Атріс стала моїм провідником у світ кінології. Ми займались спортивною дресировкою, я навчалась у школі юного хендлера, і ми зробили відмінну кар’єру на виставках у здобули перший титул Чемпіона.
В 2008 році у розпліднику Eldzh Hope, заводчиці Олени Беляєвої я придбала свого першого цвергшнауцера чорного окрасу - Desiree Eldzh Hope (Зара), котра стала Мультичемпіоном, Інтерчемпіоном, багаторазовою переможницею породних рингів в різних країнах Європи. На превелику вдачу, Зара була неймовірно харизматичною та породною цвергшнауцером. Завдяки їй я по вуха закохалась у породу, і свідомо стала заводчиком. Навіть тепер декілька поколінь в нашому розпліднику – це нащадки Desiree Eldzh Hope.
Так склалось, що згодом Олена Беляєва завершила свою діяльність в якості заводчика. З вдячністю за всі знання про породу, які вона передала мені, а також шануючи моє захоплення моїм Золотцем Зарою, я вирішила продовжити діяльність розплідника у наступних поколіннях. Так я офіційно стала заводчиком та власником розплідника Eldzh Hope.

ВЕКТОР РОЗВИТКУ
РОЗПЛІДНИКА
Для того, щоб скласти плани на майбутнє, та дійсно робити свою справу на найвищому рівні, я вирішила дослідити та скласти власну думку про цвергшнауцерів в Європі. Це допомогло мені обрати вектор розвитку власного розплідника. В продовж декількох років я зі своїми цвергами відвідала близько 20 країн Європи, Балтії та Скандинавії, враховуючи такі важливі вистави як Чемпіонати Європи та Світу.
Відмічу, що тоді ми вигравали та були серед призерів таких шоу як Чемпіонат Світу, Фінский Віннер, Амстердам та Люксембург Віннер. Це підтверджує високий рівень та конкурентність наших собак.
Дійсно унікальний досвід, завдяки якому я змогла побачити найкращих представників породи, та прийшла до висновку, що в майбутньому хочу отримувати в нашому розпліднику класичних цвергшнауцерів Європейського типу.

ПРО НАШИХ
ЦВЕРГШНАУЦЕРІВ
Саме в той період, ретельно досліджуючи родоводи визначних представників породних ліній, визначних предків, які в свій час вплинули на розвиток породи, я загорілась ідеєю привезти нових племінних собак, та таким чином розширити генофонд розплідника.
В результаті кропіткої праці, я дійсно пишаюсь тим, що в наших собаках відображені всі якості дійсно породних цвергшнауцерів класичного типу:
- Чорна жорстка шерсть
- Середній розмір
- Правильна анатомія шнауцера
- Красива виразна голова

На першому місці – витривала психіка та яскравий породний темперамент шнауцерів. Оскільки я завжди любила службових собак, тож велику увагу приділяю характеру наших цвергів. Цвергшнауцера історично створювали з ідеєю, що це «велика собака в маленькому тілі». То ж дуже важливо зберегти породу саме такою – маленькою службовою собакою повноцінним спортивним та сімейним компаньйоном, з високим рівнем інтелекту, що легко піддається дресируванню.

ЖИТТЄВІ ПРИНЦИПИ РОЗПЛІДНИКА
У нас сімейний розплідник – це значить, що в нас немає вольєрів, всі наші собаки живуть з нами в нашому домі. Вся родина розділяє моє захоплення, з задоволенням приділяють час та спілкуються з нашими собаками, та допомагають вирощувати цуценят. Враховуючи, що я поєдную діяльність розплідника з основною кар'єрою, допомога родини в цьому випадку просто безцінна. Розведення цвергшнауцерів – це улюблене хоббі. Ми постійно вкладаємо в розвиток розплідника – власний час, фінанси, увагу – та просто велику частину нашого життя.
Розплідник – моє захоплення та пристрасть.
Саме тому кожен приплід цуценят дуже ретельно спланований, на декілька поколінь – тому кожен приплід такий особливий. Я завжди намагаюсь приумножувати та покращувати, тому вірю. Що кожне наше покоління буде кращим за попереднє завдяки ретельному вивченню родоводів у комбінації батьківської пари.
Не кількість, а якість - це основний принцип
В 2020 році для збереження генофонду ми розпочали програму розвитку колективного розплідника. Річ в тому, що я не можу залишати всіх цікавих собак для племінного розведення в своєму домі. Кожному треба приділити увагу та гідний догляд. Тому я з радістю довірю перспективних цуценят зацікавленим власникам, і ми зможемо разом розвивати розплідник. Це новий важливий етап у нашому життя, на таких власників покладаю багато надій. То ж якщо вас це зацікавить, звертайтесь.
Зберегти та примножити – новий етап
Моя мета у розведенні – отримувати породних цвергшнауцерів, здорових та з життєлюбним темпераментом, притаманним шнауцерам. Багато з цуценят, народжених у Eldzh Hope, є всі необхідні породні дані, щоб стати чемпіонами. Але шоу кар'єра цуценяти залежить лише від бажання власника виростити майбутнього Чемпіона, та активно приймати участь у виставках. Тому шоу кар'єра собаки – це не пріоритет у виборі майбутнього власника. Перш за все для мене важливо, щоб кожне наші цвергжики жили у надійній та люблячий родині, де віони стануть повноправними компаньйонами.
Чемпіонами не народжуються, чемпіонами стають.

НАШІ
ВИПУСКНИКИ
Цвергшнауцери з іменем Eldzh Hope живуть більш ніж в 20-ти краінах світу – В Європі, Скандинавії, Великобританії та США. Серед власників є як звичайні родини, які обрали свого цверга саме в нашому розпліднику, так і відомі заводчики та експерти- породники FCI в Європі, Скандинавії та Великій Британії. Я вдячна за високу оцінку наших собак та нашого розведення.

Цвергшнауцери нашого розведення досягали титулів Інтернаціональних Чемпіонів, Національних чемпіонів у тих країнах, де вони проживають, Чемпіонів ISPU - Міжнародного шнауцер-пінчер союзу. Ці успіхи стали можливими завдяки власникам випускників Eldzh Hope у Великій Британії, Норвегії, Ісландії, Франції, Німеччині, Австрії, Швейцарії, Польщі та Угорщині.
Окремо хочу зазначити видатний успіх мультичемпіона Versailles Eldzh Hope, який проживає в провідному розпліднику Італії Black Galaxy. У 2021 році він виграв ряд престижних титулів: Чемпіон Європи, Переможець Чемпіонату ISPU, а також став переможцем ювілейної спеціалізованої виставки на честь 125 річчя Pinscher-Schnauzer-Klub 1895 у Німеччині.

Звичайно, багато наших випускників залишаються жити в Україні, і я з задоволенням залишаюсь на зв'язку з власниками наших випускників.
Перш за все, для мене найважливіше, щоб кожен власник свідомо обирав для себе цвергшнауцера. Тому в своїх родинах наші цверги – улюбленці, доглянуті та виховані, і просто щасливі компаньйони.

ПРО НАШЕ
МАЙБУТНЄ
Звичайно, 2022 рік для нас став найважчим випробуванням на витривалість та жагу до життя. Дуже вдячна міжнародній спільноті заводчиків та наших власників в Україні за підтримку. Ми залишаємось вдома в Києві.

Молоде покоління Eldzh Hope – це справжні красені, моя гордість та велика надія на подальший розвиток. Я дуже пишаюсь тим, що ми досягли раніше. І сподіваюсь, що наші цвергшнауцери зможуть здобути ще безліч яскравих та визначних перемог у майбутньому.

В нас формується чудова спільнота власників цвержиків Eldzh Hope - це окрема нова сторінка розвитку розплідника.
Так тримати! З надією в майбутнє.

Завжди відкрита для знайомства та співпраці.

З повагою, Вікторія Борисова.

Дізнатись про плани розплідника та народження малюків
Познайомитись з
нашими собаками
ПРО НАШЕ
МАЙБУТНЄ