ZEUS ELDZH HOPE
(вдома ім'я ЛАВР)

НАР. 04 ЧЕРВНЯ 2019 Р.
CH Slawine Zlato Callista
Батьки:
CIB Blackgalaxy Walk on the Top Dam

Лавр – середнього розміру, 34 см в холці, в кобелиному типі, компактний, з міцною конституцією, добре обмускулений кобель. Окрас – виразно темно чорний. За своєю особистістю – справжній шнауцер, дуже харизматичний, досить домінантний, брутальний та темпераментний, при цьому дуже контактний, грайливий та лагідний. Лавр має прикольну звичку бурчати та буцкатись лапами, коли хоче щось розказати, чи вимагає уваги. Якщо коротко описувати Лавра – він неймовірний, мій скарб.

Лавр – четверте покоління лінії Eldzh Hope. В родоводі закріплений на одного з найвідоміших в історії сучасних цвергшнауцерів племінних кобелів - Traveler v.d. Havenstad.

По материнській лінії - онук Мультичемпіонки, Інтерчемпіонки Desiree Eldzh Hope та імпортованого кобеля з Аргентини, Інтерчемпіона Dog Othos Moonraker, носій лінії визначного американського розплідника Repetitions.

Серед предків Лавра є також видатний прадід Інтерчемпіон - Five Fate Kiss and Play, кобель з винятковим екстер'єром, якого імпортували в Eldzh Hope на початку діяльності розплідника.

По батьківській лінії - син імпортованого з Італії Інтерчемпіона .Blackgalaxy Walk on the Top, онук видатної пари Мультичемпіонів, які відомих в усьому світі – Чемпіона світу та Європи Unjedi Stone та Чемпіонки Світу та Європи Tajinastes Perla Negra. Нащадки цієї пари живуть у різних країнах Європи та Скандинавії, та зробили визначний внесок у розвиток породи.

Відмінний екстер'єр, яскравий породний темперамент, чорний насичений окрас, цінний родовід, чисті генетичні тести, - завдяки цьому Лавр є особливо цінним племінним кобелем.
Своїм дітям Лавр передає як породний екстер'єр – формат та тип, так і характер шнауцера. Покладаю велику надію на дітей Лавра, які залишаються в команді нашого розплідника.

Генетичні тести – Чистий: Mycobacterium avium complex sensitivity (MAC), Myotonia congenita, Progressive Retinal Atrophy (Type B1-PRA, HIVEP3), Charcot-Marie-Tooth Neuropathy (CMT), Comma Defect (Spondylocostal Dysostosis), Persistant Müllerian Duct Syndrome (PMDS).

РОДОСЛОВНАЯ
ZEUS